کتاب بجنورد

سبد خرید

همه دسته بندی ها

گانودرما

اگر می خواهید عمرطولانی و آرامش داشته باشد
اگر دنبال راه درمان هستی و از بیماری خسته شدی
قهوه های گانودرما محصولی کاملا گیاهی و بدون عوارض، سرشار از آنتی اکسیدان میباشد که با تقویت سیستم ایمنی بدن برای درمان و یا پیشگیری بسیاری از بیماری ها استفاده میشود.

گانودرما چیست ؟
‌قارچ گانودرما لوسیدوم با قدمت بالای ۲۰۰۰ سال در چین باستان پادشاهان چین اولین مصرف کنندگان گانودرما بودند .بخاطر کمیاب بودن و گران بودن این قارچ فقط آنها بودند که میتوانستند از این قارچ استفاده کنند چون عمر آنها را زیاد میکرد وبه قارچ جاودانگی معروف شد. بعدها با کشت بیشتر، این قارچ وارد رژیم غذایی خانواده ها شد و چینیها را به پوستهای زیبا و موهای درخشان و عمر طولانی معروف کرد. قارچ گانودرما بافتی بسیار سخت و قرمز رنگ دارد  که در بدن قابل هضم نیست و طعم آن بسیار تلخ است. با فراوری محصول و اضافه کردن قهوه و نوعی کاکائو به نام کوکوآ این قارچ قابل خوردن و هضم شدن میشود که برای پیشگیری و درمان و بهبود انواع بیماریها قابل درمان است. در کل دنیا فقط ۴ تا کشور توانایی تولید این محصول را دارند که کشور عزیزمان یکی از آن ۴ کشور است که توانسته با استفاده از بالاترین تکنولوژی جهان به تولید این محصول در ۴ مدل: سوپریم / موکا / لاته / هات چاکلت  میباشد.که این  قهوه های گانودرما با تقویت سیستم ایمنی بدن برای درمان و یا پیشگیری بسیاری از بیماری ها استفاده میشود.
بیماری های نظیر:
۱. درمان فشارخون
۲. درمان میگرن
۳. درمان کبد چرب
۴. درمان ریزش مو
۵. پیشگیری از کرونا

قهوه گانودرما و سایر محصولات گانودرما تولیدی شرکت دکتر بیز دارای گواهینامه های معتبر از مراجع ذی صلاح داخلی و حتی بین المللی هستند که نشانه کیفیت آنهاست و شما می توانید کیفیت کالاها را از این مراجع استعلام نمایید. در ادامه تاییدیه و مجوز قهوه گانودرما و استاندارد های بین المللی قهوه گانودرما دکتر بیز را مشاهده خواهید کرد.

.

همچنین شما عزیزان می توانید جهت خرید و مشاوره محصول با کارشناس مشاور تیم (امیرحسین تیزرو) با شماره تلفن ۰۹۱۵۴۸۹۸۷۹۶ تماس بگیرید و یا با مراجعه به دفتر ما به آدرس بجنورد خیابان امام خمینی شرقی ، بین باسکول و کارگر، روبروی خیابان حسینی معصومی دفتر نمایندگی شرکت بیز، در خدمت شما عزیزان هستیم.

 

  • خراسان شمالی-بجنورد
  • 058-32721526
  • ketabebojnord@gmail.com
درحال بارگذاری ...